Slezska Senior Golf  Tour

.

Hrát golf
to je velká radost.
Boj v turnaji
je velmi obohacující.

 

START Z JAMKY č.1

     
         

8,30

NOCON Josef

ŠTURSA Petr

GOLA Pavel

MAJSTEREK Arkadiusz

8,40

ZÁLESKÝ Miloslav

SOBIESIAK Ryszard

OSIŃSKI Rafal

BERNÁT Miloslav

8,50

PRAŽÁK Petr

GAIK Marek

LOPOSZKO Jaroslaw

SEILER Jiří

9,00

NEVRLÝ Otakar

ADAMČÍK Alois

WHITEWOOD John

HENZL Pavel

9,10

DOSTÁLEK Jaroslav

DUDYS Daniel

LIGOCKI Milan

ŠTEFÁNEK Ludvík

9,20

ŽŮRKOVÁ Bohumila

ADAMČÍKOVÁ Katka

PROKOPOVÁ Oldř.

DOBEŠOVÁ Petra

9,30

JANÍK Josef

RYŠAVÝ Boris

KUČA Michal

SZMAK Edward

9,40

MÁSLO Miroslav

SEKOT René

FIMBINGER Petr

REDEK Jaroslav

9,50

TRHLÍK Jaroslav

MIČÁNEK Lubomír

HALAŠTA Jaroslav

VITT Robert

10,00

JABLOŃSKI Krzysztof

DALÍK Jaromír

PAKULSKI Marek

KOUŘIL Dušan

10,10

AERTSOVÁ Jana

HOLÍKOVÁ Jindřiška

DEL FAVEROVÁ Staňka

LANÍKOVÁ Miroslava

10,20

KOŠINA Miroslav

SVOBODA Radim

CZARNECKI Tomasz

MACEK Jiří

10,30

MILATA sen. Hynek

JANIK Roman

GRUNDMANN Milan

 GWIZDZ Henryk

10,40

HÁJKOVÁ Marcela

ŤOKOVÁ Helena

BOGOVICZ Anna

 
         
         
 

START Z JAMKY Č.10

     
         

8,30

RAŠKA Václav

PRAUSE Josef

BOŽIC Marek

PIWOWAR Mieczyslav

8,40

PETRÁŠ Miroslav

ČLUPNÝ Jiří

BULAWA Lubomír

CHUNG In Jae

8,50

CÍSAŘ Jiří

TUROŃ Eduard

JUHÁSZ Jiří

MACHÁČ Jaromír

9,00

KOTYNIA Janusz

GOZDEK Ryszard

ZAGÓROWSKI Wieslaw

SAS Czeslaw

9,10

ŠRUBAŘ Jan

MOŠA Josef

BILIŃSKI Janusz

KEC David

9,20

WITTOVÁ Anna

GAIK Maria

VOLNÁ Renata

JANÍKOVÁ Alena

9,30

HALDA Jaroslav

PISARSKI Miroslaw

BOGOWICZ Miroslaw

ŠIMČÍK Tomáš

9,40

MAROSZ Jacek

PODEŠVA Josef

PODEŠVOVÁ Marcela

KAZIK Petr

9,50

JUŘENA Drahomír

KALLY Štěpán

PODHORNÝ Horymír

LAŠ Antonín

10,00

HOLÍK Vojtěch

DVOŘÁK Oldřich

VĚTROVEC Jiří

KUBÁT Josef

10,10

STANKOVIČ Jan

LIPINA Miroslav

KUBEČKA Vladimír

SZAJTER Piotr

10,20

BLASZCZEĆ Miroslaw

SLUJA Ryszard

CZECHAROWSKI Marek

 

ropiceob

Vážení golfoví přátelé,

je připraven další turnaj Slezské tůry, který se koná 9.7. 2018 na hřišti Beskydského golfového klubu v Ropici.

Přihlašovat se je možné na ČGF.

Za organizátory

Jirka Seiler

Ahoj golfisté
Vsechny zveme 3.7.2018 na dalsi turnaj NST (Narodni Seniorska Tour)
na Kaskadu do Brna.
Prihlasky a dalsi podrobnosti na www.cgf.cz.
Hraci nemusi byt cleny CSGA .

Novotny Vladimir 
reditel turnaje
Tel. 603416774

POLSKO - ČESKO

mezinárodní utkání v jamkové hře

Místo: hříště Armada golf Club v Bytomiu

Datum: 20.6.2018

Druh soutěží: Utkání 16ti členných družstev v jamkové hře jednotlivců

a dvojic

- 8 x jednotlivci match play

- 2 x čtyřhra four ball - best ball

- 2 x čtyřhra foursomes

Podmínky účasti: seniorský věk muži 50 let dosažený v roce 2018

FEE : 550,-Kč/hráč

Startovné : 350,-Kč/hráč

Zahájení turnaje: 9,30 hod. - prezentace

9,45 hod. - zahájení utkání

10,00 hod. - start prvního utkání

Vyhlášení výsledků: vyhlášení výsledků a předání putovního poháru bude provedeno

po odehrání posledního utkání

Kapitáni družstev: Marek Gaik za Polské družstvo

Jiří Seiler za České družstvo

Technické ustanovení: Hraje se podle Pravidel golfu R/AGC St.Andrews, místních pravidel hříště PCGO a podmínek, vydaných pro tuto soutěž. Hraje se ze

žlutých odpališť. Zápas mezi jednotlivými hráči družstva končí v okamžiku, kdy žádný ze soupeřů nemůže ani po dohrání 18 jamky zvítězit nebo remizovat. Při shodném výsledku po 18 jamce se dále nepokračuje a zápas končí remízou.

Za vítězství v zápase je 1 bod, za remízu 0,5bodu.

O konečném umístění družstev rozhoduje:

  1. 1. počet bodů ze všech utkání
  2. 2. rozehrávka jednoho hráče z každého družstva od jamky č.1 do rozhodnutí.

Hraje se v Olomounci  06.06.2018.

Prihlasit se   www.cgf.cz

Senior Golf Tour (2018-05-01)
Celadna Golf Course
Runda 1 (2018-05-01)
Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
1 08:30 1 Ludyga Piotr SPAR Polska Golf Club M 4,1
Mills Errol Armada Golf Club M 6,4
Follendorf Andrzej Modry Las Golf Club M 8,2
Gaik Marek Armada Golf Club M 9,7
2 08:40 1 Seiler Jiri Park Golf Club Ostrava M 9,9
Ludyga Ewa SPAR Polska Golf Club K 10,7
Adamcikova Katerina Prosper Golf Club K 10,7
Bożic Marek Tatfort Golf Club M 11,2
3 08:50 1 Ligocki Milan Beskydsky Golfovy Klub M 11,5
Janik Josef Park Golf Club Ostrava M 11,7
Przybylski Krzysztof Śląski Klub Golfowy M 12,4
Rysavy Boris Golf Club Lipiny M 13,6
4 09:00 1 Prause Josef Park Golf Club Ostrava M 15,2
Janikova Alena Park Golf Club Ostrava K 20,2
Nahlik-Pokszan Beata Łódź Open Golf Club K 27,9
Kubiak Grzegorz Łódź Open Golf Club M 28,5
5 09:10 1 Ligocka Karina Beskydsky Golfovy Klub K 16,1
Pospisilova Ivana Beskydsky Golfovy Klub K 12,8
Bogowicz Mirosław Łódź Open Golf Club M 16,4
6 09:20 1 Muzalewski Wojciech Tatfort Golf Club M 14,2
Łopatto Mirosław Modry Las Golf Club M 14,4
Biliński Janusz Podkarpacki Klub Golfowy M 17,3
Zagórowski Wiesław Gliwicki Klub Golfowy M 15,8
7 09:30 1 Morański Jan Śląski Klub Golfowy M 9,9
Piłko Jacek Golf Park Józefów M 15,2
Novotny Zdenek Park Golf Club Ostrava M 18,2
Niemiec Sławomir Modry Las Golf Club M 17,9
8 09:40 1 Morańska Brygida Śląski Klub Golfowy K 14,4
Pospisil Ivo Beskydsky Golfovy Klub M 17,3
Dobesova Petra Beskydsky Golfovy Klub K 17,5
Lewicki Grzegorz Modry Las Golf Club M 18
9 09:50 1 Litwiniuk Jerzy Bydgoski Klub Golfowy M 18,3
Majewski Ryszard Modry Las Golf Club M 18,8
Chwiejczak Marek Łódź Open Golf Club M 20,4
Pakulski Marek Play Golf Club M 20,7
10 10:00 1 Adamczyk Tadeusz Dolnośląski Klub Golfowy M 13,2
Natkowski Lech Pierwszy Kaliski KG M 14,2
Siemiński Jerzy Dolnośląski Klub Golfowy M 13
Wojtera Czesław First Wrocław Golf Club M 12,3
11 10:10 1 Niewiadomski Maciej A&A Golf Club M 24,1
Kiełkowski Marek Śląski Klub Golfowy M 26,2
Woźniak Włodzimierz Łódź Open Golf Club M 30,6
12 10:20 1 Czarnecki Tomasz Play Golf Club M 36
Bogowicz Anna Sobienie Królewskie Golf & Country Club K 41
Słuja Ryszard Podkarpacki Klub Golfowy M 42
13 10:30 1 Woźniak Elżbieta Łódź Open Golf Club K 36
Litwiniuk Janina Bydgoski Klub Golfowy K 24,4
Gaik Maria Armada Golf Club K 23,2
 

START Z JAMKY č.1

     
         

8,00

ŚTURSA Petr

ČMIEL René

PRAŽÁK Petr

GOLA Pavel

8,10

MILLS Errol

DOSTÁLEK Jaroslav

MOUČKA Tomáš

MOUČKA Jan

8,20

FOLLENDORF Andrzej

GAIK Marek

DUSÍLEK Jaroslav

LOPOSZKO Jaroslaw

8,30

MAGLEN Jiří

BERNÁT Miloslav

NEVRLÝ Otakar

NACHTMAN Miloš

8,40

SEILER Jiří

JEDLIČKA Libor

ADAMČÍKOVÁ Katka

KOPEC Jiří

8,50

BOZIC Marek

ADLER Krystian

BRYNIAK Henryk

WOJTERA Czeslaw

9,00

VACULA Petr

BORÁK Miroslav

GURYČA Pavel

HENZL Pavel

9,10

JANČAŘ Jiří

ADAMCZYK Tadeusz

SEKOT René

CÍSAŘ Jiří

9,20

PRAUZEK Stanislav

RAŠKA Václav

MÁSLO Miroslav

PRAUSE Josef

9,30

RYŠAVÝ Boris

MAREČEK Petr

DADEJ Ladislav

AERTS Antonín

9,40

MUZALEWSKI Wojc.

NATKOWSKI Lech

SIEMINSKI Jerzy

DROZDA Tadeusz

9,50

LOPATTO Miroslaw

PILKO Jacek

BOGOWICZ Mirosl.

ZAGOROWSKI Wiesl.

10,00

GAIK Maria

TUROŃ Eduard

STANKOVIČ Jan

ŠAŠKOVÁ Jiřina

10,10

KUCIÁN Lubomír

REDEK Jaroslav

JANÍK Josef

FIMBINGER Petr

10,20

VENTURA František

ŠRUBAŘ Jan

MOŠA Josef

VALIGURA Jan

10,30

BILINSKI Janusz

NIEMIEC Slawomir

LEWICKI Grzegorz

LITWINIUK Jerzy

10,40

PODEŠVA Josef

ŽŮRKOVÁ Bohumila

DOBEŠOVÁ Petra

PODEŠVOVÁ Marcela

10,50

VALCHÁŘ Zdeněk

FRYDRYCH Milan

KALLY Śtěpán

KOSTKA Milan

11,00

JUŘENA Drahomír

DOSTÁL Bohumil

ŠAŠEK Jiří

MIČÁNEK Lubomír

11,10

PROKOPOVÁ Oldř.

CHUDÁ Kateřina

VOLNÁ Renata

JANÍKOVÁ Alena

11,20

JURČOVÁ Larisa

KALLUSOVÁ Libuše

VENTUROVÁ Nad.

REDKOVÁ Ivanka

11,30

KEC David

MAJEWSKI Ryszard

PAVELEK Ivo

ZELINKA Zdeněk

11,40

KOTLÁN Petr

CHUDÝ Jiří

LAŠ Antonín

KUDLÁČ Stanislav

11,50

JUHÁSZ Jiří

ŠENKYŘÍK Milan

CHWIEJCZAK Marek

PAKULSKI Marek

12,00

HOLÍK Vojtěch

PREPSL Miroslav

KLÁR Stanislav

MORANSKI Jan

12,10

KOŠINA Miroslav

KOUŘIL Dušan

MORANSKA Brygida

SZAJTER Piotr

12,20

ENTNEROVÁ Jitka

DEL FAVEROVÁ St.

AERTSOVÁ Jana

HOLÍKOVÁ Jindř.

12,30

KUBÁT Josef

KOVÁŘ Jan

JEŽO Lubomír

RATAJ Herbert

12,40

OTÉPKOVÁ Marie

ROHÁČKOVÁ Eva

PAPÍRNÍK Miloš

PRAUSS Petr

12,50

NEUPAUER Michal

KIELKOWSKI Marek

KUBIAK Grzegorz

GORYVODA Leszek

13,00

LITWINIUK Janina

NAHLIK-POKSZAN Bea.

WOZNIAK Wlodim.

NIEWIADOMSKI M.

13,10

HRADEC Pavel

MACEK Jiří

UCHYTIL Jan

JANIK Roman

13,20

PODHORNÝ Horymír

GRUNDMANN Milan

JANČÍK Vladislav

KOŠINOVÁ Vlasta

13,30

CZARNECKI Tomasz

WOZNIAK Elžbieta

SLUJA Ryszard

BOGOWICZ Anna

         

Generální Partner

Początek strony