Slezska Senior Golf  Tour

.

Hrát golf
to je velká radost.
Boj v turnaji
je velmi obohacující.

v pondělí jsme zahájili RST Slezsko tradičním turnajem v Lipinách.

Po katastrofických předpovědích počasí, kdy ještě v sobotu místy

poletoval sníh, přišlo v pondělí to správné, objednané počasí.

Sluníčko, lehký větřík, perfektní hříště včetn grínů, pohoda, gulášek, zkrátka tak, jak to má být.

Ti co nepřijeli, nebo se odhlásili, 

Nakonec hrálo 78 mužů a žen.

Nejlepších výsledků dosáhla mezi ženami Bobina Žůrková 87 ran

a Petr Štursa mezi muži 81 ran. Při paru hřiště 76 to byly velmi dobré výsledky.

Upozorňuji na další turnaje RST Slezko, které se budou konat ve dnech :

  • 29.4. Šilheřovice
  • 2.5.  Čeladná - Old Course
  • 3.5.  Ostravice

Je ještě několik volných míst k přihlášení.

Srdečně zveme.

Jirka Seiler a Marek Gaik

 

START Z JAMKY Č.1

     

7,40

ŠTURSA Petr

PRAŽÁK Petr

GAIK Marek

DADEJ Ladislav

7,50

SEILER Jiří

DOSTÁLEK Jaroslav

BONCZEK Alexander

KOPEC Jiří

8,00

DUSÍLEK Jaroslav

ŠTEFÁNEK Ludvík

LIGOCKI Milan

KUČA Michal

8,10

SEKOT René

MÁSLO Miroslav

JANČAŘ Jiří

FIMBINGER Petr

8,20

BOŽIC Marek

GRZELECKI Edward

BOGOWICZ Miroslaw

NIEWIADOMSKI Maciej

8,30

HENZL Pavel

RYŠAVÝ Boris

JANOŠKO Zdeněk

SAS Czeslaw

8,40

NOVÁK Jaroslav

ŠRUBAŘ Jan

JANOŠÍK Zdeněk

PREPSL Miroslav

8,50

SEDLÁČEK Luboš

BAYER Leo

CÍSAŘ Jiří

PRAUZEK Stanislav

9,00

VALCHÁŘ Zdeněk

FRYDRYCH Milan

VALCHÁŘ Jaroslav

KOTAS Tomáš

9,10

PAVELEK Ivo

ŠINAGL Radim

KOSTKA Milan

KALLY Štěpán

9,20

KAZIK Petr

KRETEK Zdeněk

ADAMCZYK Tadeusz

SIEMINSKI Jerzy

9,30

RAŠKA Václav

PRAUSE Josef

PROKOPOVÁ Oldřiška

OTÉPKOVÁ Marie

9,40

KEC David

JUŘENA Drahomír

JAKUBÍK Petr

PRAUSS Petr

9,50

VOLNÁ Renata

MIČÁNEK Lubomír

VALIGURA Jan

NOVOTNÝ Zdeněk

10,00

KOŠINA Miroslav

SZAJTER Piotr

SVOBODA Radim

KOŠINOVÁ Vlasta

10,10

LAŠ Antonín

ŠEBÍK Jaromír

KOUŘIL Dušan

HOLÍK Vojtěch

10,20

ŽŮRKOVÁ Bohumila

DOBEŠOVÁ Petra

PODEŠVOVÁ Marcela

JURČOVÁ Larisa

10,30

RATAJ Herbert

MATOUŠEK Stáňa

DELFAVEROVÁ Stanisl.

HOLÍKOVÁ Jindřiška

10,40

GOLABIEWSKI Zbig.

PAKULSKI Marek

KIELKOWSKI Marek

BEDNARSKI Kazimierz

10,50

NEUPAUER Michal

MACEK Jiří

PETRÍK Lubomír

JANÍK Roman

11,00

PARDUBICKÝ Jiří

GRAEBER Petr

GRUNDMANN Milan

SAWICKI Bogdan

Turnaj v Lipinách se beznadějně zaplnil za  pouhé dva dny, což bylo pro

mnohé překvapením a tak musím,bohužel, odmítat další zájemce o turnaj.

Je to jen devítka a tak se nás tam více nevejde.

Mám prosbu ke všem hráčům, kteří se zúčastní turnaje v Lipinách.

Aby všichni dohráli za světla a nemuseli používat čelovky, je nutné dodržovat

časový harmonogram hry, nehledat míče déle než nově povolené 3min.,

snažit se hrát co nejrychleji, patovat s vlajkou atd. Předem všem děkuji.

V případě, že by se někdo z přihlášených nemohl zúčastnit, dejte mi včas

vědět, mám spoustu náhradníků.

Chci Vás pozvat ale na další turnaje Slezské tůry, které se budou konat ve

dnech :

  • 29.4. Šilheřovice
  • 2.5.  Čeladná - Old Course
  • 3.5.  Ostravice

Tyto turnaje jsou vypsány na ČGF a je možné se přihlašovat.

Na stránkách www.slezskatour.cz jsou propozice pro letošní rok a v boční liště

turnaje, které se uskuteční v rámci letošní tůry.

Všechny Vás zdravíme a těšíme se

na Vaši účast v Lipinách a na dalších turnajích.

Jirka Seiler a Marek Gaik

Vážení golfisté, seniorky, senioři, přátelé,

kalendář se posunul do března a to znamená, že se kvapem přiblížil první turnaj RST Slezska, který bude tradičně v Lipinách.

Pro letošní rok jsme s Markem připravili celkem 10 turnajů včetně oblíbeného 2 denního turnaje Mistrovství Moravy a Slezska. Termíny a místa turnajů jsou uvedeny v propozicích a na boční liště.

Kalendář turnajů Slezské tůry pro letošní rok je opět sestaven v součinnosti s Moravskou tůrou tak, aby hráči mohli absolvovat obě soutěže a termíny nekolidovaly ani s kvalifikačními turnaji, které pořádá ČSGA, což se v podstatě podařilo.

Kategorie hráček a hráčů pro letošní sezónu zůstávají stejné jako v loňském roce a vše bude uvedeno v propozicích tůry.

FEE a startovné se budeme snažit držet v podobné výši jako v minulém roce.

Vyhodnocování jednotlivých turnajů bude prováděno tak jako v minulých letech, pomocí bodovací tabulky. Letos jsme udělali změnu ve vyhodnocení celkových výsledků, aby nedošlo k nesprávnému výpočtu pořadí, tak, jak se nám to stalo v loňském roce. Bude se počítat 6 nejlepších výsledků z 9 turnajů a k tomu se připočtou body za finálový turnaj. Tato změna bude uvedena v propozicích soutěže, které budou na stránkách Slezské tůry www.slezskatour.cz

Po posledním, finálovém turnaji, bude slavnostní vyhodnocení výsledků a předání cen ve všech kategoriích.

Na závěr sezóny se bude hrát pravidelná soutěž Pohár regionů tentokrát na Čeladné, tradiční jamkovka Sever – Jih v Olomouci a 3.ročník soutěže v jamkovce Česko-Polsko. Nominace na tyto soutěže bude provedena na základě průběžných výsledků Slezské tůry s přihlédnutím k výkonnosti jednotlivých hráčů organizačním výborem.

Přeji všem účastníkům hodně radosti ze hry

               Jirka Seiler                                                Marek Gaik

                                                       

 

Vážení přátelé,golfisté,

blíží se měsíc září a tím i poslední, finálový  turnaj Slezské tůry 2018

v Šilheřovicích.Turnaj bude probíhat tradičním způsobem tj.canon start,

při vyšším počtu startujících  z jamek 1a10. Pro zpestření turnaje budou

vložené soutěže Longest drive a Nearest to pin o zajímavé ceny.

Po ukončení turnaje bude vyhlášení celkových vítězů Slezské tůry

v jednotlivých kategoriích s předáním cen.

Na stránkách www.slezskatour.cz jsou žebříčky s celkovým pořadím

v jednotlivých kategoriích před posledním turnajem, který ještě může

zamíchat s celkovým pořadím .

Zveme všechny na závěrečný turnaj.

Za pořadatele

Jirka Seiler a Marek Gaik

               
START Z JAMKY Č.1  
8.30 ŠTURSA Petr DADEJ Ladislav ŠTRBÁK Juraj DUSÍLEK Jaroslav  
8.40 PRAŽÁK Petr GAIK Marek SEILER Jiří KOPEC Jiří  
8.50 BERNÁT Miloslav JANÍK Josef HENZL Pavel SCHRECK Roman  
9.00 SEKOT René MÁSLO Miroslav RAŠKA Václav PRAUSE Josef  
9.10 RYŠAVÝ Boris CÍSAŘ Jiří MOČIGEMBA Jaroslav PREPSL Miroslav  
9.20 VOLNÁ Renata DOBEŠOVÁ Petra BOJKOVÁ Sylva KOPCOVÁ Jana  
9.30 MIČÁNEK Lubomír PAVELEK Ivo JUŘENA Drahomír VALIGURA Jan  
9.40 GAIK Maria PROKOPOVÁ Oldřiška JANÍKOVÁ Alena HOLÍKOVÁ Jindřiška  
9.50 KALLLY Štěpán KOSTKA Milan VALCHÁŘ Zdeněk PRAUSS Petr  
10.00 JAKUBÍK Petr HUDEČEK Jaromír KOTLÁN Petr HUDEČKOVÁ Anna  
10.10 LAŠ Antonín DALÍK Jaromír MENŠÍK Drahoslav NOVOTNÝ Zdeněk  
10.20 KOŠINA Miroslav KOŠINOVÁ Vlasta SVOBODA Radim  
10.30 MATOUŠEK Stáňa KUBÁT Josef RATAJ Herbert  
10.40 PAPÍRNÍK Miloš MACEK Jiří GRUNDMANN Milan  
                 

Mistrovství Moravy a Slezska zná své vítěze

Ve dnech 23.-24.7.2018 proběhlo dvoudenní klání v Čeladné o

Mistra Moravy a Slezska

Za pěkného počasí a na perfektně upravených hříštích, i když první den na hřišti bylo hodně znát, že skoro celý týden vydatně pršelo, se turnaje zúčastnilo více jak 100 hráčů.

Spestřením turnaje byly vložené soutěže a nejlepších výkonů dosáhli:

1.den

Longest drive:  Žůrková Bobina a Sedlák Lubomír

Nearest to pin: Holíková Jindřiška 374cm  a  Rausch  Günter  13cm

2. den

Longest drive : Filipová Vladislava a Novotný  Vladimír

Nearest to pin : Hřičišťová Ladislava  92cm a Nachtman Miloš  308cm

 

Celkovými vítězi a tím i držiteli titulu Mistr Moravy a Slezska 2018 se stali v jednotlivých kategoriích

 

Seniorky na rány : Žůrková Bobina    DGCSL   celkem  185 ran

Senioři na rány: Bindač  Miroslav   PGCOV   celkem  154 ran

Masterseniorky na rány:  Bučíková Eva  GCBRN   celkem  210 ran

Mastersenioři na rány: Nocon Josef  Gliwicki Klub Golf. celkem 166ran

Seniorky stableford: Adamčíková Katka  PGCCE  celkem  66  stb

Senioři stableford: Ungerman Jaroslav GCUHR  celkem 76 stb

Masterseniorky stableford: Holíková Jindřiška DGCSL  celkem 48 stb

Mastersenioři stableford: Adamčík  Alois PGCCE  celkem  67 stb

Všem vítězům srdečně blahopřejeme!

 

 

Terminy Turniejów 2019

DUBEN

15.04 pondělí Lipiny RST

29.04 pondělí Šilheřovice

KVĚTEN

02.05 čtvrtek Čeladná

03.05 pátek Ostravice 

ČERVEN

10.06 pondělí Rožnov

ČERVENEC

08.07 pondělí Ropice

29.07 pondělí Čeladná

30.07 úterý Čeladná

SRPEN

05.08 pondělí Kravaře

24.08 sobota Armada

ZÁŘÍ

09.09 pondělí Šilheřovice 

Generální Partner

Początek strony